Nowy numer 30/2021 Archiwum

The Kelly Family zagrają w Krakowie. Mamy bilety dla czytelników

Napiszcie o swoich wspomnieniach z tą grupą, która biła rekordy popularności w latach 90.

Zbliżający się koncert to jeden z punktów trasy "We Got Love - LIVE 2018", w ramach której Kelly Family odwiedzą trzy polskie miasta. Krakowianie 8 kwietnia usłyszą w TAURON Arenie zarówno uwielbiane przeboje w zupełnie nowych aranżacjach, jak również utwory z ostatniej płyty zespołu. Koncert rozpocznie się o godz. 20.

The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych muzycznych rodzin, która w latach 90. biła rekordy popularności - 20 milionów sprzedanych krążków, kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt oraz ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych. Po wydaniu charytatywnej płyty "Hope" w 2005 roku członkowie zespołu zdecydowali się na kariery solowe. Po dwunastu latach wracają na scenę w niemal pełnym składzie.

Podczas koncertu nie zabraknie jednego z najstarszych przedstawicieli rodzeństwa, Johna Kelly’ego. John był piątym dzieckiem rodziny Kelly, a pierwszym urodzonym w Hiszpanii. - Polscy fani są niesamowici i wiem, że kiedy zobaczymy się wzajemnie na koncercie, emocji nie zabraknie - powiedział niedawno John Kelly.

Dla czytelników Gościa Niedzielnego przygotowaliśmy na koncert dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy, że do 18 marca do północy napiszecie nam o swoich wspomnieniach z zespołem i podacie argument, dlaczego to akurat wy powinniście wybrać się na koncert The Kelly Family. Wiadomości wysyłajcie na adres: podhale@gosc.pl, zaznaczając w temacie: konkurs The Kelly Family. Nie zapomnijcie podać dokładnego adresu oraz numeru telefonu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama