Nowy numer 29/2021 Archiwum

Wołaj do mnie, a odpowiem Ci...

Pod takim hasłem od 8 do 10 marca trwać będą krakowskie rekolekcje dla mam z małymi dziećmi.

W kościele św. Józefa w Podgórzy poprowadzi je ks. Bogusław Kastelik, który opowie o modlitwie kobiety, żony, matki.

- Gdzie szukasz pomocy w chwilach kryzysu, zwątpienia czy choroby najbliższych? Czy zwracasz się wtedy do Boga? Czy wiesz, jak z Nim rozmawiać? Wielki Post to dobry czas na zadawanie sobie pytań i szukanie odpowiedzi. Przyjdź i znajdź je z nami! - mówią mamy tworzące Grupę Mam "Macierzanka" i zapraszają do udziału w trzydniowym duchowym spa.

- Podczas codziennej Mszy św., konferencji i świadectw kobiet o mocy modlitwy będziesz mogła w przyjaznym miejscu nakarmić i przewinąć swoje dziecko. W nawie bocznej przygotujemy kącik zabaw, gdzie maluchy będą miały zapewnioną opiekę. Dziecięcy gwar jest mile widziany! - zachęcają.

Rekolekcje rozpoczną się w czwartek 8 marca o godz. 9. Wtedy, przez godzinę, będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Następnie, o godz. 10, mamy wspólnie uwielbią Boga śpiewem, a o godz. 10.15 rozpocznie się Msza św. Po niej ks. Bogusław, duszpasterz "Macierzanki" i ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie, wygłosi konferencję. W piątek plan dnia będzie taki sam. Z kolei w sobotę 10 marca rekolekcje rozpoczną się śpiewem o godz. 10, a kwadrans później będzie Msza św. z nauką. Po Eucharystii mamy zapraszają natomiast na spotkanie w kobiecym gronie, w biblioteczce parafialnej, na które - w miarę możliwości - warto przyjść bez dzieci i podarować sobie kilka chwil wytchnienia.

Grupa Mam "Macierzanka" zachęca także wszystkie mamy na swoje spotkania, które odbywają się w czwartki o godz. 10 przy kościele św. Józefa. Szczegóły na www.macierzanka.org oraz na Facebooku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama