Nowy numer 33/2018 Archiwum

X Bieg Podhalański odwołany

Zawody, którym patronuje Jan Paweł II miały odbyć się na nowotarskim lotnisku. Organizatorzy z uwagi na pogodę postanowili odwołać bieg.

"Uprzejmie informujemy, że X Bieg Podhalański im. Jana Pawła II zostaje odwołany. W związku z tym, wszystkim zaangażowanym w organizację, sponsorom, patronom medialnym serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji tegorocznych zawodów. Niestety, w tym roku nie udało nam się ich przeprowadzić ze względu na małą ilość śniegu. Z podobnym problemem spotkało się wielu organizatorów biegów i musieli odwołać lub przesunąć zawody" - pisze w specjalnym oświadczeniu Jadwiga Guzik, dyrektor biegu.

J. Guzik dodaje, że była bardzo duża liczba zgłoszeń internetowych, a zawody z roku na rok cieszą się większą popularnością. "Już dzisiaj zapraszamy do Nowego Targu na przyszłoroczny Bieg Podhalański. Liczymy na Waszą obecność! Ze sportowym pozdrowieniem Jadwiga Guzik" - kończy swoje oświadczenie J. Guzik.

Wydarzeniu patronował "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma