Nowy numer 29/2021 Archiwum

Gdy auto nie chce odpalić...

W Kraków Airport można już skorzystać z bezpłatnych, drobnych napraw pojazdów w ramach usługi "Car Help Patrol".

Krakowskie lotnisko taką usługę wprowadziło jako pierwsze w Polsce.

Na terenie portu z daleka widać charakterystyczny żółty samochód autopomocy, oznaczony napisem „Car Help Patrol". Profesjonalny zespół pracowników w razie potrzeby pomaga klientom lotniskowych parkingów. Usługa "Car Help Patrol" obejmuje drobne naprawy pojazdów, m.in. uzupełnienie powietrza w oponach, wymianę koła czy uruchomienie pojazdu z rozładowanym akumulatorem. Pomoc dla klientów parkingów zlokalizowanych na terenie krakowskiego lotniska jest bezpłatna.

W ramach usługi "Car Help Patrol", w przypadku poważniejszych awarii, pracownicy udostępniają kontakt do najbliższych warsztatów mechanicznych. Jeśli wystąpi taka konieczność, klienci parkingów mogą kontynuować podróż z 10 procentowym rabatem na usługi Kraków Airport Taxi.

Nowa usługa jest odpowiedzią na zgłaszane przez klientów parkingu sugestie i jest kolejną inicjatywą mającą na celu udoskonalanie funkcjonowania krakowskiego lotniska. Z usługi skorzystało już kilkunastu kierowców. Najpopularniejsze było doładowywanie akumulatorów i uzupełnienie powietrza w oponach.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama