Nowy numer 38/2021 Archiwum

The Kelly Family w niedzielę zaśpiewają w Krakowie

Znamy już laureatów naszego konkursu, w którym główną nagrodą były dwa podwójne zaproszenia na koncert tego zespołu.

Konkurs cieszył się dużą popularność - napisali do nas fani Kelly Family niemal z całego kraju, którzy różnymi argumentami uzasadniali, dlaczego to oni właśnie mieliby dostać bilety.

"Czasem myślę, że Bóg podsunął mi rodzinkę Kelly, bo miłość do nich i ich wspaniałej muzyki uchroniła mnie przed młodzieńczymi głupotami. To od nich nauczyłam się wrażliwości, miłości do ludzi, ale również miłości do Boga, a On uchronił mnie przed tym, abym nie zrobiła sobie z ludzi bożków i tylko Najwyższemu oddawała cześć" - pisze pani Iwona z Jeleniej Góry. To właśnie do niej trafia pierwsze podwójne zaproszenie na koncert.

"Marzenia nie spełniają się ot tak. W tym cała ich magia. Że są wyczekane" - rozpoczyna swój list pani Joanna z Krakowa, która otrzymuje drugie podwójne zaproszenie. "Niedawno w drodze do pracy, widząc plakat z informacją o koncercie Kelly Family, zobaczyłam dawną siebie: w pokoju ze ścianami powyklejanymi plakatami z Angelo i Paddym Kelly, zasłuchaną w ulubioną piosenkę "An Angel", chłonącą każdą nowinkę o członkach zespołu. Nieosiągalnym marzeniem był wtedy wyjazd na koncert i zobaczenie zespołu na żywo! Teraz za Waszą pomocą kiedyś marzenie nastolatki, a teraz już dorosłej kobiety, może się spełnić" - pisze pani Joanna z Krakowa.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a organizatorom za ufundowanie biletów. Kelly Family odwiedzą trzy polskie miasta. Krakowianie 8 kwietnia usłyszą w Tauron Arenie zarówno uwielbiane przez wszystkich przeboje w zupełnie nowych aranżacjach, jak również utwory z ostatniej płyty. Ostatnie bilety jeszcze w sprzedaży!

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama