Nowy numer 39/2020 Archiwum

"Królestwo" - koncert Play&Pray już 6 kwietnia

- Muzyka pozwala nam dotknąć skrawka nieba już tu na ziemi i odkryć, że Królestwo jest w nas - przekonuje Anna Madej, wokalistka i liderka zespołu.

Koncert odbędzie się 6 kwietnia w "Kościele dla Miasta" (ul. Berka Joselewicza 28). Początek o 19.30, wstęp wolny.

Play&Pray to sześć silnych osobowości. Członków zespołu połączyła muzyka i wyjątkowa przestrzeń spotkania, jaką jest uwielbienie. Od paru lat wspólnie przez swoją muzykę głoszą chwałę królestwa Bożego. Wiosną tego roku ukaże się debiutancka płyta.

- "Królestwo" - tak zatytułowaliśmy album. Kiedy gramy, uwielbiamy Pana Boga, a muzyka pozwala nam dotknąć skrawka nieba już tu na ziemi i odkryć, że Królestwo jest w nas - przekonuje Anna Madej, wokalistka i liderka zespołu, a także autorka części utworów z płyty. - Chcemy, żebyście razem z nami odkrywali tę bliskość, bo kiedy się jej doświadczy, trudno z niej zrezygnować - zachęca.

Inspirowane słowem Bożym teksty oraz muzykę do utworów Play&Pray napisali: Anna Madej, Jakub Broniewski, Kamil Tor i Katarzyna Blat. Aranżacjami instrumentalnymi i produkcją muzyczną zajęli się Szymon Madej i Rafał Hajduga, a aranżacjami wokalnymi - Anna Madej.

Podczas koncertu zespołowi będzie towarzyszyć chór Gospel Voice, z którym jedna z wokalistek - Anna Madej - pracuje na co dzień. Zespół Play&Pray zagra w składzie: Katarzyna Blat (wokal), Anna Madej (wokal), Kamil Tor (piano), Jakub Broniewski (gitara), Rafał Hajduga (gitara basowa), Szymon Madej (perkusja).

Podczas koncertu odbędzie się przedsprzedaż płyty "Królestwo".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama