Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Totalne uwielbienie

W najbliższy poniedziałek w kinie "Kijów" zagrają Mate.O i Soul’n’Voices. Dla Czytelników mamy trzy podwójne bilety na ten koncert.

Koncert pod hasłem: "Mate.O/TU" będzie promował najnowszą płytę Mate.O "Król Wszechświatów" i, jak zapowiada artysta, wieczór będzie jednym wielkim i totalnym uwielbieniem (stąd skrót TU), jakiego jeszcze w Krakowie nie było.

Na początku 2016 r. Mateusz Otremba rozpoczął współpracę z muzykami, którzy współtworzą projekt TU. 9 czerwca 2017 r. ukazała się płyta, czyli owoc tego projektu, na której znalazło się 9 premierowych kompozycji, m.in. "Król Wszechświatów", "Chrystus panuje" czy "Wszystko poddane jest".

Słuchając ich, nie ma się wątpliwości, że Mateusz wraca do korzeni swojej twórczości, nawiązuje do charakteru pierwszych albumów i stara się rozpalić Polaków do uwielbiania Chrystusa.

Podczas koncertu, który rozpocznie się o godz. 19 (jako support wystąpi zespół Soul’n’Voices), z Mate.O zagrają też Jadwiga Kłapa-Zarecka (śpiew, saksofon), Maciej Kietliński (bębny), Paweł Bzim-Zarecki (instrumenty klawiszowe) i Kornel Popławski (bas).

Wydarzenie poprowadzi dziennikarz Paweł Chowaniec.

Dla Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na ten koncert. By je dostać, wystarczy 7 kwietnia (i tylko w ten dzień) napisać do nas pod adres: krakow@gosc.pl, podając swoje imię i nazwisko oraz tytuły co najmniej dwóch poprzednich płyt Mate.O.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama