Nowy numer 39/2020 Archiwum

Flydubai już w Krakowie

Linie lotnicze Flydubai rozpoczęły realizację codziennych bezpośrednich lotów na trasie Dubaj-Kraków.

Flydubai jest pierwszym przewoźnikiem rejsowym oferującym bezpośrednie połączenie na tej trasie. Lot inauguracyjny z Dubaju do Krakowa odbył się 8 kwietnia. Samolot w rejs powrotny wyruszył chwilę przed północą. Za sterami samolotu byli polski kapitan i pierwszy oficer, na pokładzie byli również polscy członkowie personelu pokładowego.

- Jako pierwszy przewoźnik realizujący codzienne loty na trasie Dubaj-Kraków cieszymy się z możliwości, jakich to nowe połączenie dostarczy gospodarce i turystyce zarówno w ZEA, jak i w Polsce. Trasa obsługiwana jest przez najnowszą maszynę w naszej flocie, która zagwarantuje niezapomniane wrażenia z podróży. Pasażerowie wylatujący z Krakowa będą mogli skorzystać z połączeń do ponad 200 miejsc z przesiadką z Dubaju. Zyskają również okazję, by odkryć ten popularny kierunek turystyczny - podkreśla Jeyhun Efendi, wiceprezes ds. operacji handlowych Flydubai.

Codzienne bezpośrednie loty na trasie Dubaj-Kraków obsługiwane będą przez najnowszy samolot we flocie Flydubai - boeing 737 max 8.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama