Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Z metropolitą o powołaniu

Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza diecezjan na kwietniowe "Dialogi".

Spotkanie pod hasłem: "Powołanie. Jak rozeznać?" rozpocznie się w czwartek 19 kwietnia o godz. 20.15 w kościele św. Anny w Krakowie.

Na specjalnym filmie na kanale archidiecezji krakowskiej w serwisie YouTube abp Jędraszewski wskazuje, że kwietniowy temat rozważań jest ważny nie tylko dla osób duchownych, gdyż wszyscy ludzi są powołani przez Chrystusa do życia zmierzającego ku wieczności.

"Będziemy się zastanawiać, jak powołanie rozeznać, jak je zrozumieć, jak je wprowadzać w życie. To temat dla każdego, dlatego zapraszam wszystkich bardzo serdecznie" - zapowiada, zachęcając do udziału w wydarzeniu metropolita.

"Dialogi z abp. Markiem Jędraszewskim" to kontynuacja "Dialogów u św. Anny" z ubiegłego roku, które nawiązują do "Dialogów w Katedrze", prowadzonych z inicjatywy abp. Jędraszewskiego w Łodzi w Roku Wiary.

Pytania odnoszące się do tematu spotkania może nadesłać każdy. Odpowiedni formularz oraz informacje o czasie, miejscu i zagadnieniu kolejnych spotkań dostępne są na stronie www.dialogi.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama