Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Panamski weekend pod Tatrami

Kolejne z cyklu spotkań przygotowujących młodzież archidiecezji krakowskiej do uczestnictwa w ŚDM w Panamie odbędzie się w Zakopanem.

- Zapraszamy wszystkich, którym bliska jest idea ŚDM i chcą spędzić czas na modlitwie, zabawie i odpoczynku - mówi ks. Sebastian Kowalczyk, diecezjalny koordynator ŚDM Panama.

Tym razem wydarzenie jest bardziej rozbudowane - z możliwością noclegu oraz integracji w sobotę 21 kwietnia. Na ten dzień zaplanowano m.in. Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Mszę św. oraz warsztaty z "Budowania społeczności ŚDM".

Następnego dnia spotkanie będzie otwarte dla wszystkich chętnych. W niedzielę uczestnicy spotkają się o godz. 9 przy kościele Świętego. Krzyża (Zakopane, ul. Chałubińskiego 30). Potem wyruszą w teren, by podczas spaceru pracować w małych grupach. Na 15.30 zaplanowano dzielenie się wynikami pracy oraz quiz nt. odwiedzanych miejsc. Wieczorem odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu oraz Msza św.

Zapisy na nocleg oraz szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres e-mailowy: biuro@panama.diecezja.pl.

"Spotkania panamskie" mają przygotować młodzież archidiecezji krakowskiej do uczestnictwa w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie w 2019 roku oraz towarzyszących ŚDM wydarzeniom w Krakowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama