Nowy numer 39/2020 Archiwum

Wielkanocny Koncert Uwielbienia

- Od dobrych kilku lat mamy marzenie, by pośrodku naszego miasta stanąć razem i oddać Bogu chwałę i de facto nic więcej - mówi Szymon Polański.

Już w najbliższą niedzielę 29 kwietnia o godz. 14.30 w parku Miejskim w Nowym Targu rozpocznie się Wielkanocy Koncert Uwielbienia. - Chcemy, by Boże królestwo wyszło z budynków i by objawiało się w miejscu, jakim jest park. Nazywamy to wydarzenie koncertem, by skomunikować się ze światem zewnętrznym odpowiednim językiem, ale na myśli mamy Bożą chwałę, a nie jakiś tam występ - mówi S. Polański.

- Nasza wspólna modlitwa, posługującej diakonii i każdego, kto tam będzie (niezależnie, w jaki sposób się to wyrazi - chociażby życzliwością i uśmiechem), będzie tam naszą wspólną służbą, świadectwem i znakiem, że Bóg jest bardzo dobry! Ufamy, że tam, gdzie jest Bóg wywyższony, tam też się objawia i dotyka serc w sposób sobie wiadomy. Ufamy również, że może to być dla nas, z różnych środowisk, wielka radość bycia razem - komentuje S. Polański. Muzyk jest związany z Dziewiczym Orszakiem Baranka, wspólnotą muzyczną i ewangelizatorską, która organizuje niedzielne wydarzenie.

Wielkanocy Koncert Uwielbienia odbędzie się niezależnie od pogody.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama