Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Reklamacji jeszcze nie mieliśmy

Już ponad 850 osób zgłosiło się do kolejnej edycji Duchowej Adopcji Maturzystów, prowadzonej przez krakowskich pijarów.

Współorganizator akcji o. Tomasz Abramowicz SP tłumaczy: - Są młodzi, którzy sami potrafią się zwrócić do Boga o pomoc, ale szukają też przy tym wsparcia. Są tacy, którzy mają problemy z modlitwą, ale też chcą, by ktoś duchowo był z nimi w tym trudnym czasie. Naszą akcją chcemy objąć i tych, i tych.

Duchową Adopcję Maturzystów rozpocznie 4 maja Msza św. Przez kolejne dni ustnych i pisemnych egzaminów w intencji zdających odmawiana będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwa do Ducha Świętego oraz modlitwy o dobre wybory w życiu i o powołania. Będą się one odbywały w kaplicy seminarium zakonu pijarów (ul. Dzielskiego 1, Kraków) o godz. 15. Akcja potrwa do 23 maja.

Do włączenia się w DAM pijarzy zachęcają słowami: "Ucz się, módl i ufaj". Każdy, kto chciałby otrzymać wsparcie zakonników oraz ludzi dobrej woli uczestniczących w akcji, może się zgłosić przez stronę www.maturzysci.pijarzy.pl, podając przy tym imię, nazwisko, miejscowość, nazwę szkoły i adres mailowy.

Owoce modlitewnej opieki potwierdzają maturzyści z ubiegłych lat. "Wielkie Bóg zapłać za Waszą modlitwę!!! Jestem już po wszystkich egzaminach. To było świetne doświadczenie czuć nad sobą skrzydła Waszej modlitwy! Bardzo dziękuję i jednocześnie proszę o modlitwę o dobre wybory w życiu" - napisała na stronie internetowej akcji Ewa.

- Reklamacji jeszcze nie mieliśmy. A nawet jeśli komuś powinęła się noga i coś się nie udało za pierwszym razem bądź chciał poprawić wyniki, to przysyłał do nas maila ze słowami: "Pamiętajcie o mnie jeszcze na poprawce!". Zawsze pamiętamy i zachęcamy do zawierzenia Bogu w tym wymagającym wiele wysiłku czasie - mówi o. Abramowicz.

W ciągu dwóch ostatnich lat pijarzy podczas matur objęli modlitwą około 4,5 tys. osób.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama