GN 45/2019 Archiwum

Most Miłosierdzia zamknięty

To przejście łączące dwa krakowskie sanktuaria - Bożego Miłosierdzia i św. Jana Pawła II.

Zamknięcie przejścia ma związek z budową Trasy Łagiewnickiej. Jak informuje Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie, Most Miłosierdzia nie będzie dostępny dla ruchu pieszego aż do II kwartału 2020 roku.

Z jednego sanktuarium do drugiego można przejść (choć jest trasa nieco dłuższa) ulicami Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Totus Tuus.

Most Miłosierdzia został wybudowany przed Światowymi Dniami Młodzieży w 2016 roku. Zastąpił on niewielką i niżej położoną kładkę, którą wcześniej pielgrzymi przemieszczali się pomiędzy sanktuariami w Łagiewnikach i na Białych Morzach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama