Nowy numer 42/2019 Archiwum

Górale też tańczyli dla papieża przejdź do galerii

W akcję "Cała Polska tańczy dla św. Jana Pawła II" włączyła się także społeczność Nowego Targu.

Stolica Podhala zatańczyła dla św. Jana Pawła II w poniedziałek 21 maja po południu. Do włączenia się w to wydarzenie zapraszali wszystkich obecnych nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 5.

Już do szkoły wszyscy biorący udział w wydarzeniu przyszli tego dnia ubrani na biało. Odbyły się tam bowiem warsztaty przygotowujące do wspólnego tańca.

Spotkanie na nowotarskim rynku miało nie tylko uczcić przypadającą 20 maja rocznicę urodzin Karola Wojtyły. Było to również zaproszenie na XXII Spotkanie Młodych Lednica 2000, które odbędzie się już 2 czerwca pod hasłem: "Jestem".

Organizatorem wyjazdu z Nowego Targu jest Zofia Haas, nauczycielka i katechetka. Zgłoszenia chętnych dzieci, młodzieży oraz dorosłych można kierować bezpośrednio do niej (tel. 514 480 982). Wyjazd w piątek 1 czerwca o godz. 23. Z Lednicy uczestnicy wyruszą z powrotem w sobotę 2 czerwca ok. godz. 24.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL