GN 45/2019 Archiwum

Celebruj swoją młodość!

Studenci Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II zapraszają na Papieżalia, czyli ich odpowiedź na tradycyjne Juwenalia.

Odbędą się one już dziś, 23 maja o godz. 19, w ogrodzie przy ul. Kanoniczej 9. Na wszystkich czekać tam będzie mnóstwo atrakcji.

Jak zapewniają organizatorzy, czyli studenci I roku studiów magisterskich dziennikarstwa i komunikacji społecznej, Papieżalia to świetna okazja do integracji żaków, celebrowania swojej młodości, nawiązania nowych znajomości, a także kultywowania krakowskich tradycji.

- Oprócz m.in. wzięcia udziału we wspólnym quizowaniu czy radosnym tańcu belgijskim, usłyszeć będzie można jeden z najpiękniejszych głosów w Polsce, czyli zwyciężczynię muzycznego programu "The Voice of Poland" - Olę Nizio, która tego wieczoru wystąpi specjalnie dla studentów - zachęcają.

Motywem przewodnim Papieżaliów jest hasło: "Spotkajmy się!", a wszyscy, którzy chcą wziąć w nich udział, proszeni są o ubranie czegoś w jednym z kilku proponowanych kolorów: białym, żółtym, niebieskim i bordowym. Warto też zabrać ze sobą... dobre humory.

Więcej informacji i regulamin imprezy można znaleźć na Facebooku, na profilu wydarzenia "Papieżalia. Spotkajmy się!".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama