Nowy Numer 41/2021 Archiwum

16 gwiazd zagra na "Hej Fest"

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Na koncertach na Gubałówce wystąpią największe gwiazdy muzyki pop.

- To już trzecia edycja festiwalu "Hej Fest" i cieszymy się, że znów możemy zaprosić na niego turystów i mieszkańców do ośrodków Polskich Kolei Linowych. Z roku na rok koncerty pod Tatrami przyciągają coraz więcej widzów z całej Polski. "Hej Fest" to wyjątkowa okazja, żeby połączyć dobrą muzykę z niesamowitymi widokami i relaksem w górach - mówi Janusz Ryś, prezes Polskich Kolei Linowych, które są głównym organizatorem "Hej Fest".

W tym roku na festiwalu zagra i zaśpiewa 16 artystów - m.in. Krzysztof Cugowski, Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny, Agnieszka Chylińska, Myslovitz, LemON. Od 21 lipca do 25 sierpnia w każdą sobotę będą oni występować na zakopiańskiej Gubałówce.

- Zapraszamy na Hej Fest całe rodziny. Dzieci do 10. roku życia. mogą wejść za darmo, a za kolejkę zapłacą bilet ulgowy, czyli 18 zł za wyjazd i zjazd z Gubałówki - wyjaśnia Patryk Białokozowicz z PKL. Cena za bilet to 39 zł dla osoby dorosłej, w tym jest także zawarty wyjazd i zjazd z Gubałówki.

- Jestem szczęśliwy, że znów spotkamy się na koncertach na Gubałówce, a także w Szczawnicy i Krynicy-Zdroju. Wybierając artystów do tegorocznej edycji wsłuchaliśmy się w głosy naszej publiczności. Mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni - mówi Jan Malski, dyrektor artystyczny festiwalu.

Jak co roku na "Hej Fest" obok gwiazd wystąpią mniej znane zespoły, które dopiero walczą o serca widzów. O tym, kto zdobędzie główną nagrodę Festiwalu Supportów zdecydują jury i publiczność. W nagrodę zespół otrzyma 40 tys. zł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama