Nowy numer 42/2019 Archiwum

Godzina pytań do o. Buksy

Pasja może zaprowadzić nas do Pana Boga - przekonywał o tym w pierwszym odcinku akcji "#Ten, w którym" franciszkanin o. Łukasza Buksa.

Na początku spotkania za pośrednictwem Facebooka o. Buksa zaznaczył, że ma nadzieję, iż będzie to "czas przełomowy" i czas odkrywania darów, które "daje nam Pan Bóg, żebyśmy jeszcze lepiej i piękniej przeżywali swoje życie".

Potem przez godzinę odpowiadał na pytania internautów. Jedno z nich - zadane już po zakończeniu transmisji - o. Buksa uznał za tak ważne, że jako "mały after" dograł specjalny film z odpowiedzią.

Chodziło o pytanie Moniki: "Jak wspierać talenty u dziecka?". O. Buksa odpowiedział, że dziecku trzeba towarzyszyć i stwarzać przestrzeń do rozwoju - np. zabierając je na różnego rodzaju spotkania.

- Im więcej czasu poświęcicie dziecku, tym bardziej wasze dziecko będzie wzrastało w przestrzeni odkrytego talentu - mówił o. Buksa. Podkreślał też, że nie można od dziecka wymagać realizowania niezrealizowanych pasji rodziców.

Organizatorzy akcji - księgarnie internetowe tolle.pl oraz gloria24.pl - zapowiadają kolejne odcinki. Szczegóły można znaleźć na stronie www.tenwktorym.pl/odkopujemytalenty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL