Nowy numer 42/2019 Archiwum

Miłość warta obrączek

Zapraszamy na spotkanie z ks. Robertem Skrzypczakiem - odbędzie się ono w poniedziałek 4 czerwca w kościele św. Szczepana w Krakowie.

Ks. Robert najpierw wygłosi kazanie podczas Mszy św. o godz.18, a następnie zaplanowana jest katecheza (godz. 19) i spotkanie autorskie, podczas którego będzie można zapoznać się z najnowszą książką gościa wieczoru. Publikacja "Miłość warta obrączek. Jak zbudować małżeństwo na całe życie" poświęcona jest temu sakramentowi i jest ważną lekturą zarówno dla narzeczonych, młodych małżonków, jak i tych, którzy przeżywają małżeńskie rozterki. Odkrycie mocy sakramentu małżeństwa jest bowiem niezwykle cenne ważne w czasach kryzysu rodziny oraz ataków na instytucję małżeństwa.

"Małżeństwo stanowi dobrą nowinę, swoistą twarz Boga. Miłość małżeńska prowadzi do szlachetności i pokonania egoizmu. Takie doświadczenie może mocno zbliżyć człowieka do Pana Boga. Stąd potrzeba takiego przygotowania, które pomagałoby kochającym się osobom w pogłębianiu wiary, umacnianiu więzi oraz odkrywaniu daru i łaski sakramentu małżeństwa" - pisze autor w książce, która już dziś zyskała status bestsellera.

Książkę będzie można także kupić w promocyjnej cenie i poprosić autora o dedykację.

Organizatorami spotkania są Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania oraz Fundacja "Instytut Globalizacji". Patronat medialny nad książką objął m.in. "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL