Nowy numer 38/2021 Archiwum

Miłość warta obrączek

Zapraszamy na spotkanie z ks. Robertem Skrzypczakiem - odbędzie się ono w poniedziałek 4 czerwca w kościele św. Szczepana w Krakowie.

Ks. Robert najpierw wygłosi kazanie podczas Mszy św. o godz.18, a następnie zaplanowana jest katecheza (godz. 19) i spotkanie autorskie, podczas którego będzie można zapoznać się z najnowszą książką gościa wieczoru. Publikacja "Miłość warta obrączek. Jak zbudować małżeństwo na całe życie" poświęcona jest temu sakramentowi i jest ważną lekturą zarówno dla narzeczonych, młodych małżonków, jak i tych, którzy przeżywają małżeńskie rozterki. Odkrycie mocy sakramentu małżeństwa jest bowiem niezwykle cenne ważne w czasach kryzysu rodziny oraz ataków na instytucję małżeństwa.

"Małżeństwo stanowi dobrą nowinę, swoistą twarz Boga. Miłość małżeńska prowadzi do szlachetności i pokonania egoizmu. Takie doświadczenie może mocno zbliżyć człowieka do Pana Boga. Stąd potrzeba takiego przygotowania, które pomagałoby kochającym się osobom w pogłębianiu wiary, umacnianiu więzi oraz odkrywaniu daru i łaski sakramentu małżeństwa" - pisze autor w książce, która już dziś zyskała status bestsellera.

Książkę będzie można także kupić w promocyjnej cenie i poprosić autora o dedykację.

Organizatorami spotkania są Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania oraz Fundacja "Instytut Globalizacji". Patronat medialny nad książką objął m.in. "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama