Nowy numer 42/2019 Archiwum

Studenci UTW mają już wakacje przejdź do galerii

Nowotarski Uniwersytet Trzeciego Wieku uroczyście zakończył 5 czerwca rok akademicki 2017/2018.

Stowarzyszenie liczy 250 słuchaczy, a na jego czele stoi prezes Józefa Koźlak. Działalność Uniwersytetu Trzeciego Wieku skupia się wokół różnych zajęć, m.in. gimnastyczno-rekreacyjnych, artystyczno-teatralnych i plastycznych. Studenci biorą też udział w wykładach, które oferują bardzo różnorodną tematykę, uczą się również języków angielskiego i niemieckiego. Najstarsza słuchaczka UTW ma 94 lata.

Podczas uroczystego zakończenia roku akademickiego 2017/2018 ks. dr hab. Stanisław Gulak, rektor Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, wygłosił wykład na temat transplantologii i stanowiska Kościoła katolickiego w tej kwestii. Po prelekcji odśpiewano hymn stowarzyszenia oraz rozdano dyplomy, które osobiście wręczał rektor.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL