Nowy numer 31/2021 Archiwum

niemaGOtu na Piaskach Nowych

W sobotę 9 czerwca już po 6. na terenie krakowskiej parafii Matki Bożej Różańcowej odbędzie się piknik pod hasłem: "Jesteśmy rodziną".

Festyn odbędzie się tuż obok Szkoły Podstawowej nr 27 i rozpocznie się już o godz. 13. Wszystkie dzieci będą mogły za darmo bawić się na dużych dmuchańcach, a na łące przy szkole na najmłodszych będą też czekać byk (dla fanów rodeo), kucyk oraz... krowa do dojenia. Oprócz tego w planie dnia są też malowanie twarzy, konkursy i zabawy dla całych rodzin, ciekawe pokazy naukowe oraz pokaz iluzjonisty (godz. 17.15). Dla łakomczuchów nie zabraknie też popcornu i waty cukrowej.

O godz. 13.30 na scenie pojawi się duet BrigOla, czyli Brygida i Ola z zespołu Pan Tu Nie Stał, a o 14.00 wszyscy uczestnicy pikniku zostaną zaproszeni do tańca, czyli do wspólnego poloneza. O godz. 16 rozpocznie się natomiast występ Orkiestry Dętej "Solvay", a o godz. 18 zagra i zaśpiewa Drabina Jakuba Trio. Gwiazdą wieczoru będzie z kolei zespół niemaGOtu - ten sam, który wyśpiewał hymn Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Muzycy na czele z Kubą Blycharzem o godz. 19.30 zaproszą wszystkich do wspólnego uwielbienia Boga.

Przez koncertem odbędzie się też losowanie nagród w loterii fantowej "Dla Wojtka", czyli chłopca, który na skutek nieszczęśliwego wypadku od dłuższego już czasu jest w śpiączce. Trzeba go obudzić! Ci, którzy zdecydują się pomóc mu, mogą wygrać m.in. tablety, sprzęt muzyczny oraz karty podarunkowe.

Projekt jest finansowany z budżetu obywatelskiego Krakowa na 2017 rok. Piknikowi patronuje m.in. "Gość Krakowski".

niemaGOtu na Piaskach Nowych   Na pikniku atrakcji nie zabraknie dla nikogo Materiały organizatorów

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama