Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zobacz także

 • AgnieszkaMM
  11.06.2018 05:03
  Droga Redakcjo. Kilka sprostowań. Po pierwsze piknik nie odbył się na terenach zielonych parafii, ponieważ te są jedynie przy samym kościele. Piknik odbył się na terenach zielonych Spółdzielni Mieszkaniowej Piaski Nowe. Podobnie piknik nie został "dofinansowany" z Budżetu Obywatelskiego, ale sfinansowany dzięki temu właśnie budżetowi. Piknik na Piaskach Nowych w zamierzeniu Pomysłodawców służył integracji sąsiedzkiej naszego osiedla i miał na celu pokazanie naszych sąsiedzkich talentów, stąd odbyły się towarzyszące piknikowi inne wydarzenia. W zamierzeniu pomysłodawców piknik nigdy nie był wydarzeniem religijnym. Pozdrawiam!
  doceń 0
 • WiesiekB
  12.06.2018 21:49
  Jako pomysłodawca i wnioskodawca tego projektu budżetu obywatelskiego, który zyskał duże poparcie społeczne, wygrał i został zrealizowany zgodnie z założeniami i ustaleniami z organizatorem chciałem podziękować za patronat medialny i artykuł. Sam projekt tego pikniku jak i czas kiedy został złożony pod głosowanie zainspirowany był organizacją ubiegłorocznej Parafiady pod tym samym hasłem "Jesteśmy rodziną". Mam nadzieję, że to nie ostatnie piaszczańskie rodzinne świętowanie. Na 2019 mieszkańcy dzielnicy XI bedą mogli znowu zagłosować na projekt pt. "Piknik Rodzinny na Piaskach Nowych". Głosowanie już od soboty, 16 czerwca 2018.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL