Nowy numer 38/2021 Archiwum

Do wygrania Mała Lama

A konkretnie książki Anny Dewdney z serii "Llama Llama Red Pajama", napisane z myślą o czytaniu wspólnie z dziećmi.

Na polski przetłumaczył je Wojciech Mann, a wydało Mando (to nowa marka krakowskiego wydawnictwa WAM). Do tej pory ukazały się trzy tytuły: "Mała Lama w łóżku sama", "Gdzie jest Małej Lamy mama?" i "Mała Lama zbuntowana".

Wraz z wydaniem książek ruszyła także akcja społeczna promująca tzw. czytanie generacyjne, czyli czytanie przez rodziców i wychowawców nie tyle dzieciom, co razem z dziećmi. Jednym z jej elementów było przygotowanie scenariuszy zajęć przedszkolnych.

- Wszystkie książki oparte są na takim schemacie, że Mała Lama boryka się z jakimś problemem, wkracza do akcji jej mama. Jednej i drugiej towarzyszą różne emocje, ale wszystko za każdym razem kończy się uściskiem i pocałunkiem - opowiada Anna Pasieka-Blycharz z Mando.

Dla naszych Czytelników mamy 3 zestawy książek o Małej Lamie. By je zdobyć, wystarczy dokończyć zdanie: "Czytam wspólnie ze swoim dzieckiem, bo...". Odpowiedzi można nadsyłać pod adres: krakow@gosc.pl do wtorku 12 czerwca do godz. 16. Nagrodzimy najciekawsze z nich.

Prosimy o zawarcie w przesyłanych mailach danych kontaktowych oraz oświadczeń dotyczących przetwarzania danych osobowych:

Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media i akceptuję jego warunki. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt Organizatora ze mną w celu potwierdzenia mojej zgody na podane powyżej dane kontaktowe. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.

Wyrażam zgodę na podanie do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w związku z udziałem w konkursie w informacji o jego wynikach na stronie internetowej krakow.gosc.pl. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie przez Organizatora jako administratora danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu, numeru telefonu lub adresu e-mail, w celu przeprowadzenia i realizacji konkursu. Jednocześnie oświadczam, że jestem świadoma/y dobrowolności podania danych oraz że zostałam/em poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych oraz o prawie ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, w sposób, o którym mowa w Regulaminie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama