Nowy numer 46/2019 Archiwum

Przedszkolaki na uwielbieniu przejdź do galerii

Tuż po zakończeniu zajęć zjawili się w kościele, aby wspólnie z rodzicami i paniami wychowawczyniami uczestniczyć w prawie godzinnym uwielbieniu.

We wtorek 12 czerwca kościół Trójcy Przenajświętszej w Czarnym Dunajcu wypełnił się dziećmi z tamtejszego Przedszkola Samorządowego. W świątyni nie zabrakło rodziców, rodzeństwa, pań wychowawczyń na czele z dyrektorem Anną Kaczmarczyk.

Podczas prawie godzinnego uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem dzieci dużo śpiewały, a nawet tańczyły. Była oczywiście chwila cichej adoracji.

Modlitwę i śpiew prowadził Szymon Polański, znany podhalański artysta muzyki chrześcijańskiej i członek Wspólnoty "Dziewiczy Orszak Baranka". Towarzyszyła mu żona z dziećmi, a także inni muzycy, w tym mamy z bardzo małymi dziećmi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama