Nowy numer 42/2019 Archiwum

Z metropolitą o IV przykazaniu

Już w najbliższy czwartek w kolegiacie akademickiej św. Anny odbędą się kolejne "Dialogi z abp. Markiem Jędraszewskim".

Spotkanie pod hasłem: "IV Przykazanie. Szacunek - czy zawsze?" rozpocznie się 14 czerwca o godz. 20.15.

Na specjalnym filmie, dostępnym na kanale archidiecezji krakowskiej w serwisie YouTube, abp Jędraszewski zwraca uwagę, że temat wydarzenia został opatrzony dość intrygującym pytaniem określającym relacje rodzinne.

- Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na to spotkanie - zwieńczy ono cykl naszych rozmów, które rozpoczęły się jesienią ubiegłego roku - zachęca do udziału w wydarzeniu metropolita krakowski.

"Dialogi z abp. Markiem Jędraszewskim" to nowa nazwa "Dialogów u św. Anny", które odbywały się w ubiegłym roku i nawiązywały do "Dialogów w Katedrze", zainicjowanych przez abp. Jędraszewskiego w Łodzi w związku z Rokiem Wiary.

Co ważne, każdy może nadesłać swoje pytanie do krakowskiego metropolity. Odpowiedni formularz oraz informacje na temat czasu, miejsca i tematyki kolejnych spotkań dostępne są pod adresem www.dialogi.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL