Nowy numer 41/2019 Archiwum

Upragnione wakacje czas zacząć przejdź do galerii

Uczniowie odebrali świadectwa i przed nimi ponad dwa miesiące wolnego!

Na zakończenie roku do nauczycieli i uczniów oraz rodziców list napisała Barbara Nowak, małopolski kurator oświaty. "Z serca życzę niezapomnianych wakacji, odkrywania nowych miejsc, realizowania swoich pasji i zainteresowań. Niech spełnią się wszystkie wakacyjne plany i marzenia" - napisała. B. Nowak życzyła też wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Wakacje w tym roku będą wyjątkowo długie. Wszak został jeszcze cały tydzień czerwca, a nowy rok szkolny 2018/2019 nie rozpocznie się 1 września, bo to sobota, ale dopiero 3 września w poniedziałek. Z tak wielu dni wolnego mogą się cieszyć uczniowie, którzy zostali promowani do następnych klas. Inaczej mają osoby, które w sierpniu będą zdawały egzaminy poprawkowe.

Co ciekawe, uczniowie, którzy nie zostali promowani do ostatniej klasy gimnazjum, naukę będą kontynuować razem z uczniami klasy VIII. Będą mieć zatem dwa świadectwa ukończenia szkoły podstawowej - jedno już otrzymali po klasie VI, zanim weszła reforma szkolnictwa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL