Nowy numer 41/2019 Archiwum

Jezus zawsze wypisze receptę przejdź do galerii

Prawie 400 osób przyjęło sakrament namaszczenia, umocnienie i tyle samo otrzymało lurdzkie błogosławieństwo w czasie Dnia Chorego w Ludźmierzu, który odbył się 1 lipca.

Głównym punktem niedzielnego Dnia Chorego w Ludźmierzu była uroczysta Msza św., której przewodniczył ks. Zbigniew Palian, ludźmierski penitencjarz. - Pamiętajcie, że Jezus zawsze wam wypisze receptę, kiedy będzie źle, a nawet bardzo źle. Wasze serca zawsze znajdą w Bogu oparcie - zaznaczył ks. Palian. Poprosił też o cierpliwość dla osób chorych, ale i ich opiekunów. - Ileż to razy po prostu denerwujemy się, nie mamy już sił, wszystko nam przeszkadza. Prosimy Boga w modlitwie o łaskę cierpliwości - zaznaczył ks. penitencjarz.

W czasie Eucharystii prawie 400 osób przyjęło sakrament namaszczenia, umocnienie i tyle samo na zakończenie liturgii otrzymało lurdzkie błogosławieństwo, którego udzielili celebrans oraz inni kapłani.

W organizację Dnia Chorego włączyli się podhalańscy Rycerze Kolumba, grupa wolontariatu z ludźmierskiej parafii. Wszystkich na zakończenie pozdrowił ks. Jerzy Filek, kustosz sanktuarium Gaździny Podhala. Zaprosił też pielgrzymów na mały słodki poczęstunek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL