Nowy numer 41/2019 Archiwum

Warto dobrze wypocząć

Abp Marek Jędraszewski skierował do wiernych specjalne filmowe życzenia na okres wakacji.

Na filmie dostępnym na kanale archidiecezji krakowskiej w serwisie YouTube, zwracając się do diecezjan, którzy już są na urlopie albo go planują, metropolita krakowski życzy wszystkim wspaniałego wypoczynku, w którym nie zabraknie czasu i serca dla najbliższych.

Zaznacza także, że odpoczynek to czas dla siebie i dla Pana Boga. - Bo im więcej czasu człowiek ma dla Pana Boga, tym więcej ma go dla siebie. Niech to będą wakacje, w których nie zabraknie chwil na refleksję i na modlitwę - dodaje, zachęcając przy tym do coniedzielnego spotkania ze wspólnotą parafialną miejsca wypoczynku.

Abp Jędraszewski namawia też, by wyjazdy urlopowe były czasem wysławiania Boga za Jego cudowne dzieła - góry, morza, jeziora czy lasy. - Za to wszystko, gdzie na łonie natury można podziwiać niezgłębione wspaniałości, które wyszły ze stwórczych rąk naszego Boga Ojca, który jest w niebie - mówi.

Na koniec hierarcha życzy z serca, by czas wakacji był piękny i wspaniały. - Abyśmy po powrocie do domów jeszcze długo myśleli o nim z wielką nostalgią, ale i radością, że nie był to czas stracony, przeciwnie, wspaniale wykorzystany - zaznacza abp Jędraszewskiego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL