Nowy numer 42/2019 Archiwum

Lotnicze nowości z Krakowa

Londyn Luton i Tel Awiw będą celem nowych bezpośrednich połączeń lotniczych, które startują z Krakowa.

Dzięki nowemu połączeniu linii easyJet z Krakowa będziemy mogli polecieć już na 4 lotniska w stolicy Wielkiej Byrtanii. Loty na pokładzie taniej linii będą odbywać się w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

- EasyJet był jednym z pierwszych przewoźników niskokosztowych na krakowskim lotnisku; oferuje loty ze stolicy Małopolski już od 14 lat. EasyJet jest wśród największych linii lotniczych, także pod względem liczby obsługiwanych pasażerów i oferowanych rejsów prosto z Krakowa - podkreśla Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport.

Jak dodaje, Wielka Brytania jest najczęściej wybieranym kierunkiem podróży wśród naszych pasażerów. Londyn Luton jest już czwartym londyńskim portem lotniczym w siatce połączeń krakowskiego lotniska. Połączenia z Londynem oferują również: British Airways - do Londynu Heathrow, Ryanair - do Londynu Stansted i easyJet - do Londynu Gatwick.

To niejedyna nowość w lotniczych kierunkach, które są dostępne z Kraków Airport. Można już kupować bilety na połączenie, które wystartuje 25 lutego przyszłego roku. Na pokładach samolotów boeing 737 MAX 8 LOT będzie można dotrzeć do Tel Awiwu. Połączenie uzupełni istniejącą ofertę rejsów z Warszawy i portów regionalnych.

Połączenia z Krakowa do Tel Awiwu mają odbywać się dwa razy w tygodniu, a rozkład będzie się różnił w poszczególnych tygodniach. Do Izraela pasażerowie będą mogli dotrzeć w każdy wtorek oraz w środę lub czwartek (w zależności od tygodnia). Z Tel Awiwu do stolicy Małopolski samoloty wystartują w poniedziałki oraz we wtorki lub środy.

Kraków i Tel Awiw łączą też Ryanair oraz izraelska linia El-Al.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL