Nowy numer 41/2019 Archiwum

Niech wam błogosławi Hanna Chrzanowska przejdź do galerii

Absolwenci Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu z kierunków medycznych otrzymali 19 lipca upragnione dyplomy.

- Życzę wam wielu sukcesów, pamiętajcie, żeby nigdy pacjent nie był dla was tylko numerem, tak jak o to prosiła bł. Hanna Chrzanowska, nie tak dawno wyniesiona przez Kościół na ołtarze. Ona wam patronuje i błogosławi - mówił do absolwentów kierunków medycznych dr Tadeusz Wadas z Małopolskiej Izby Pielęgniarek i Położonych. Wcześniej przedstawił historię błogosławionej i dodał, że jest to pierwsza w świecie pielęgniarka wyniesiona na ołtarze.

Po wykładzie przyszedł czas na długo oczekiwaną przez absolwentów kierunków medycznych "Podhalanki" chwilę. Ponad 100 z nich odebrało dyplomy pielęgniarstwa i ratownictwa medycznego. Było też symboliczne założenie czepków pielęgniarskich. Trzech studentów pielęgniarzy otrzymało małe spinki do medycznego stroju.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL