Nowy numer 42/2019 Archiwum

Tatrzańskie uwielbienie

14 sierpnia odbędzie się ewangelizacja Zakopanego. W programie m.in. góralskie uwielbienie na Krupówkach.

Centralnym wydarzeniem akcji będzie "Tatrzańskie Worship". Ewangelizacja została podzielona na dwie części. Pierwsza będzie miała miejsce przy tzw. oczku wodnym na Krupówkach i zacznie się o godz. 11. W tej części będzie można uczestniczyć w góralskim uwielbieniu, zobaczyć pantomimę, wysłuchać krótkich świadectw, porozmawiać z kapłanem lub skorzystać z modlitwy wstawienniczej.

W drugiej części z kolei, która będzie miała miejsce na placu przed sanktuarium Najświętszej Rodziny (ul. Krupówki 1A) i rozpocznie się o godz. 16, zarówno turyści, jak i mieszkańcy będą mogli wysłuchać konferencji głoszonych przez redemptorystę o. Pawła Drobota na temat Ducha Świętego i Jego działania w życiu człowieka. O godz. 19 rozpocznie się uroczysta Msza św.

Po Eucharystii odbędzie się koncert uwielbienia, który potrwa do godz. 22. Podczas występów będzie można skorzystać z sakramentu pojednania i modlitwy wstawienniczej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL