Nowy numer 42/2019 Archiwum

Kameralnie u Matki Bożej Śnieżnej przejdź do galerii

X Festiwal Muzyki Kameralnej "Zubrzyca Górna 2018" to cykl koncertów w malowniczej scenerii Muzeum - Orawskiego Parku Etnograficznego.

Tegoroczna edycja rozpoczęła się pod koniec lipca, a jeden z festiwalowych koncertów odbył się w niedzielę 5 sierpnia w kościele Matki Bożej Śnieżnej na terenie skansenu w Zubrzycy. W programie znalazły się "Wariacje Goldbergowskie" Jana Sebastiana Bacha w opracowaniu na kwartet smyczkowy.

Zagrał Contra-Bass-Quartett w składzie: Ilona Nieciąg (skrzypce), Aneta Dumanowska (altówka), Michał Skiba (kontrabas), prowadzony przez Krzysztofa Leksyckiego (skrzypce).

Artyści zostali bardzo ciepło przyjęci przez publiczność, która przyjechała do Zubrzycy z różnych stron Polski, będąc na wakacjach w rejonie Podhala. Za występ artystom podziękował Julian Stopka, radny powiatowy i członek Związku Podhalan na Orawie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL