46/2019 Archiwum

Sukces zbiórki na bursę

Do końca września potrwa kolejny etap akcji "123456serc.pl". Już padł rekord.

Inicjatywa jest prowadzona od kilku lat, ponieważ działająca już 25 lat krakowska bursa zakonnic wymaga kosztownej modernizacji, w celu spełniania wymogów Unii Europejskiej. Potrzeba na to 4,5 mln złotych.

- Przez kilka lat wspólnymi siłami udało się zebrać ponad 1,5 mln złotych. Cieszymy się bardzo, że los tego budynku, stanowiącego dom podczas zdobywania nauki dla tylu dziewcząt, nie jest obojętny tak wielu osobom - mówi s. Petronela Czapiewska, odpowiedzialna za akcję.

Trwająca obecnie edycja zbiórki jest rekordowa - w tym roku akademickim na remonty zebrano już ponad 433 tys. zł.

- Myślę, że ważne jest to, że wielu naszych darczyńców wspiera nas systematycznie. Dziękujemy wszystkim i otaczamy naszych ofiarodawców modlitwą. Środki na pewno zostaną wykorzystane dobrze - zapowiada s. Petronela.

Więcej o remoncie w bursie u sercanek w najbliższym wydaniu "Gościa Krakowskiego".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama