Nowy numer 41/2019 Archiwum

Barok na Spiszu

Rusza VII Festiwal "Barok na Spiszu". W tym roku zaplanowano aż 5 koncertów we Frydmanie, Łapszach Wyżnych, Jurgowie, Krempachach i Niedzicy. Tematem przewodnim będą historie biblijne.

Festiwal rozpocznie się w środę 15 sierpnia o godz. 18 w kościele św. Stanisława we Frydmanie. Jak co roku, koncerty poprzedzą oprowadzania po kościołach i miniwykłady o prezentowanej muzyce.

"Barok na Spiszu" narodził się w roku 2012 i w ciągu 6 lat trwania stał się jednym z najciekawszych festiwali muzyki dawnej w Polsce. Ideą jego powstania była organizacja koncertów muzyki barokowej we wnętrzach urokliwych kościołów na Spiszu, których wyposażenie w głównej mierze pochodzi właśnie z baroku.

W 2018 roku ideą przewodnią festiwalu będą historie biblijne. Kolejne koncerty odbędą się we Frydmanie, Łapszach Wyżnych, Jurgowie, Krempachach i Niedzicy. Szczegóły na: baroknaspiszu.pl.

Festiwalowi patronuje "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL