Nowy numer 42/2019 Archiwum

Dziękczynienie za pontyfikat rodzin

Metropolita krakowski zaprasza na XXVI Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się 16 września.

Hasłem tegorocznego spotkania rodzin będą słowa św. Jana Pawła II: "Rodzina centrum i sercem cywilizacji miłości".

Do udziału w corocznej pielgrzymce w specjalnym nagraniu zachęca metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski. Podkreśla, że przypada ona w czasie, w którym "chcemy dziękować Bogu za dar wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża".

- Chcemy Bogu dziękować za ten wspaniały pontyfikat, który częstokroć - bardzo słusznie - nazywany jest pontyfikatem rodzin. Mało który z papieży poświęcał tyle serca i tyle modlitwy w intencji rodzin na całym świecie - mówi abp Jędraszewski.

Zaproszenie abp. Jędraszewskiego na Pielgrzymkę Rodzin do sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej
Archidiecezja Krakowska

Pielgrzymka rozpocznie się Drogą Krzyżową o godz. 9. Centralnym punktem spotkania rodzin będzie uroczysta Eucharystia o godz. 11.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL