Nowy numer 42/2019 Archiwum

O priorytetach słów kilka

Już dziś odbędzie się spotkanie krakowskiej wspólnoty Mężczyzn św. Józefa, którego gościem będzie Jacek Pulikowski.

Konferencja odbędzie się w ramach trwającego wakacyjnego warsztatu "WIP - Wiara i Priorytety". Polega on głównie na pracy indywidualnej oraz w małych grupach, które są oparte na książce "Mężczyzna a priorytety" Mieczysława Guzewicza.

Środowe wydarzenie będzie otwarte dla wszystkich chętnych. Jego prelegent jest szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci. Wykłada na Politechnice Poznańskiej, ale prowadzi również zajęcia w Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM. Razem ze swoją żoną Jadwigą, która także będzie obecna na spotkaniu, od lat zajmuje się działalnością duszpasterską dotyczącą rodzin. Jest autorem wielu prelekcji i książek, które mają pomagać ludziom budować udane małżeństwo i rodzicielstwo.

Spotkanie z J. Pulikowskim rozpocznie się 22 sierpnia ok. godz. 19.20 w Kamieniołomie Jana Pawła II w parafii św. Józefa (ul. Jana Zamoyskiego 2) w Krakowie-Podgórzu. Wcześniej, o godzinie 18.30, odprawiona zostanie Msza św. Po konferencji, od godz. 21, zaplanowano modlitwę w kaplicy adoracyjnej.

Organizatorzy przewidzieli transmisję online wydarzenia na stronie internetowej wspólnoty www.mezczyzni.net.

Mężczyźni św. Józefa to grupa mężczyzn, którzy poprzez refleksję i modlitwę odkrywają miejsce mężczyzny w rodzinie i społeczeństwie oraz kształtują Bożą wizję męskości. W Krakowie ich spotkania odbywają się w każdą 3. środę miesiąca w parafii św. Józefa w Rynku Podgórskim.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL