GN 24/2021 Otwarte Archiwum

Czas na finał konkursu

Już za 2 tygodnie poznamy najlepszą gazetkę parafialną, ukazującą się w archidiecezji krakowskiej.

Wszystkie zespoły redakcyjne, biorące udział w IV Archidiecezjalnym Konkursie Gazetek Parafialnych im. ks. prał. Tadeusza Juchasa, zapraszamy na wielką galę, która odbędzie się w sobotę 22 września, do Domu Pielgrzyma w Ludźmierzu. Jak zawsze, spotkanie rozpocznie się od drugiego śniadania, a potem każda redakcja opowie o specyfice swojej pracy.

Dla parafialnych redaktorów przygotowaliśmy w tym roku niespodziankę. Zrezygnowaliśmy z warsztatów dziennikarskich, za to czas wypełni spotkanie z Barbarą Gruszką-Zych, dziennikarką "Gościa Niedzielnego".

Kolejnym punktem będzie Msza św. w ludźmierskiej bazylice, która zostanie odprawiona w samo południe. Po wspólnej modlitwie w Domu Pielgrzyma nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. W tym roku głównym sponsorem konkursu jest Kraków Airport. Dla laureatów przygotowaliśmy także bezpłatne vouchery na wjazd kolejką PKL na Kasprowy Wierch i do Term Chochołowskich. Konkurs wsparli także Adam Rajski - właściciel sklepów "Rajski" należących do sieci Lewiatan, Maciej Gąsienica - doradca biznesowy sieci Plus, Krzysztof Wadowski - właściciel salonu samochodowego KIA w Nowym Targu oraz Jakub Janas, właściciel Filmy Wędliniarskiej "Janas".

Jeśli w gronie naszych Czytelników są zespoły redakcyjne, które nie zgłosiły w tym roku gazetki na konkurs, ale chciałby uczestniczyć w spotkaniu z Barbarą Gruszką-Zych, to także serdecznie zapraszamy. Początek spotkania o godz. 10.30. Z zespołami, które zgłosiły się do konkursu, w najbliższych dniach skontaktujemy się drogą elektroniczną i telefoniczną.

Patronat nad konkursem objął metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama