Nowy numer 42/2019 Archiwum

Uratuj życie mieszkańców Idlib!

Wojna z nową mocą powróciła do Syrii. Polska Misja Medyczna rozpoczyna więc zbiórkę na pomoc ofiarom bombardowań.

Przez ostatnich 10 dni na zachodnich i północnych krańcach Hamy i na południu Idlib trwały naloty, których ofiarami są setki cywilów. Zbombardowano także szpitale - zniszczone zostały budynki i karetki pogotowi, a ranni zostali zarówno pracownicy, jak i pacjenci. Większość potrzebujących pomocy to kobiety i dzieci - największe ofiary tej wojny.

Jak informuje dr Mansour Alatrash z Balsam Medical, szczególnie ucierpiały trzy szpitale, które są pod nadzorem Hama Health: w Allatamena i w Idlib. Szpitale i lekarze cały czas pracują z pełnym poświęceniem, ale problemem są fundusze na środki ratujące życie. Potrzebne są przede wszystkim leki przeciwzapalne i materiały opatrunkowe - rannych wciąż przybywa, a magazyny szpitali są puste. Potrzebna jest więc natychmiastowa pomoc.

W odpowiedzi na ten dramat Polska Misja Medyczna rozpoczyna zbiórkę pieniędzy na pomoc ofiarom bombardowań w Idlib w Syrii. Akcję można wesprzeć na dwa sposoby: kupując wybrany zestaw medyczny lub wpłacając pieniądze na konto PMM (z dopiskiem: Idlib). Szczegóły na www.pmm.org.pl/pl/akcja-specjalna.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL