Nowy numer 37/2021 Archiwum

Rozdajemy bilety na koncert Josepha Calleji

Światowej sławy tenor po raz pierwszy przyjedzie do Polski, by 22 grudnia wystąpić w ICE Kraków. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia.

Artysta, któremu na scenie towarzyszyć będzie Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, zaśpiewa najbardziej znane utwory muzyki klasycznej i dawnej, jakie do tej pory znalazły się na jego solowych albumach. Nie zabraknie również akcentu bożonarodzeniowego.

Joseph Calleja urodził się na Malcie w 1978 r., a śpiewać zaczął w wieku 16 lat. Jego talent operowy został natychmiast dostrzeżony, a mocną barwę głosu porównywano do barwy legendarnego króla tenorów Enrico Caruso, oraz do tenorów z wcześniejszych epok, m.in. Jussiego Björlinga.

J. Calleja jest laureatem wielu nagród, m.in. Grammy Award. Ma w swoim dorobku obszerną dyskografię, zawierającą pełne opery i repertuar koncertowy, jak również pięć solowych albumów. Jego interpretacja arii Verdiego "La donna è mobile" znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu "No Reservations" z 2007 r. Artysta sam wystąpił na wielkim ekranie w hollywoodzkiej produkcji "The Immigrant", wcielając się w postać Enrico Caruso.

Joseph Calleja – "Nessun dorma"
JosephCallejaVEVO


W ostatnich sezonach operowych J. Calleja wziął udział w wielu produkcjach, grając tytułowe postacie, m.in. Fausta w Metropolitan Opera, czy Riccarda w nowej interpretacji "Verdi's Un ballo in maschera" w Royal Opera House Covent Garden w Londynie. Tylko w ubiegłym roku artysta wystąpił również w produkcjach operowych m.in. w Chicago, Salzburgu, Monachium, Berlinie oraz Nowym Jorku. Niedawno obchodził on również jubileusz 20-lecia swojej pracy artystycznej, który zwieńczył koncert z Andreą Bocellim.

Warto więc wybrać się na jego krakowski koncert. Odbędzie się on 22 grudnia o godz. 19. Bilety można kupić na www.makroconcert.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz w salonach EMPIK.

Dla naszych Czytelników Makroconcert przygotował dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. By je dostać należy 27 września (i tylko w ten dzień) napisać do nas na adres krakow@gosc.pl i odpowiedzieć na pytanie: dla której królowej śpiewał podczas prywatnego koncertu Joseph Calleya?

Prosimy również o zawarcie w przesyłanych mailach danych kontaktowych (imię, nazwisko, numer telefonu) oraz oświadczeń dotyczących przetwarzania danych osobowych:

Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media i akceptuję jego warunki. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt Organizatora ze mną w celu potwierdzenia mojej zgody na podane powyżej dane kontaktowe. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.

Wyrażam zgodę na podanie do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w związku z udziałem w konkursie w informacji o jego wynikach na stronie internetowej krakow.gosc.pl. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie przez Organizatora jako administratora danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu, numeru telefonu lub adresu e-mail, w celu przeprowadzenia i realizacji konkursu. Jednocześnie oświadczam, że jestem świadoma/y dobrowolności podania danych oraz że zostałam/em poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych oraz o prawie ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, w sposób, o którym mowa w Regulaminie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama