Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zostań stypendystą "Indeksu Marzeń"

Jeszcze tylko dwa dni pozostały, by nadesłać zgłoszenie do 7. edycji konkursu Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" dla osób niepełnosprawnych, które chcą się dobrze wykształcić.

Projekt "Indeks Marzeń" organizowany jest w ramach Akademii Odnalezionych Nadziei. W konkursie mogą wziąć udział osoby z całego kraju, które z dobrym wynikiem zdały maturę lub z powodzeniem zaliczyły rok studiów, a także posiadają orzeczenie o niepełnosprawności.

- Wiem, że macie różne kłopoty - z dojazdami na uczelnię, z asystentem, z pomocami naukowymi. Możecie do nas wysyłać zgłoszenia, że potrzebna jest wam pomoc. Może ktoś z was skorzysta z "Indeksu Marzeń" - zachęca do udziału w projekcie A. Dymna.

Wsparcie ze strony fundacji nie jest małe. Laureaci otrzymają 9-miesięczne stypendium po 1000 złotych (brutto). Konkurs ma wyrównywać szanse między osobami sprawnymi i niepełnosprawnymi. - Ma ułatwić osobom niepełnosprawnym dostęp do nauki i realizowania życiowych planów oraz ambicji. Jednocześnie ma być motywacją do dalszej edukacji dla osób niepełnosprawnych, które rezygnują z podjęcia studiów z uwagi na trudną sytuację materialną - podkreślają organizatorzy.

Informacje o wymaganych dokumentach dostępne są w regulaminie konkursu na stronie www.mimowszystko.org.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL