Nowy numer 39/2023 Archiwum

Usłyszeć głos Boga

Już w najbliższą środę Marcin Jakimowicz w cyklu #TenWKtórym opowie, jak radzić sobie z duchowymi kryzysami.

Październikowa odsłona internetowej ewangelizacji ma pomóc wszystkim, którzy czują, że Bóg nie słyszy ich na modlitwie i że nie daje ona efektów.

- Nasz gość powie m.in. o tym, co robić, by modlitwa była skuteczna, jak dostrzegać obecność Boga w codziennych sprawach i usłyszeć Jego głos na modlitwie czy też jak radzić sobie z poczuciem osamotnienia w wierze - opisuje Bogusław Zdebski, współorganizator wydarzenia.

W dalszej części spotkania Marcin Jakimowicz opowie o swojej książce "Jak poruszyć Niebo?". Ostatnim elementem wydarzenia będą odpowiedzi na pytania zadawane on-line przez internautów, związane z budowaniem swojej duchowości, pogłębianiem relacji z Bogiem i wytrwałością w modlitwie.

Marcin Jakimowicz to dziennikarz „Gościa Niedzielnego” i autor cenionych książek, w których opisuje własne doświadczenia Bożej miłości, w tym wzloty i kryzysy swojej wiary. Jak sam wskazuje, niedawno w jego życiu nastąpił przełom w sposobie myślenia o Panu Bogu i tym właśnie chce dzielić się z innymi.

Czwarty odcinek cyklu #TenWKtórym rozpocznie się 17 października o godz. 20.30 na facebookowym profilu "Zmieniamy świat na bardziej chrześcijański". Pytania do Marcina Jakimowicza można zadawać już dziś na stronie wydarzenia w mediach społecznościowych (https://www.facebook.com/events/818509045208120/).

#TenWKtórym to cykl spotkań z autorami ciekawych książek, który przygotowują dwie krakowskie księgarnie chrześcijańskie - Tolle.pl i Gloria24.pl. Podczas transmisji na żywo w mediach społecznościowych autorzy dzielą się swoim doświadczeniem wiary i duchowości, a także odpowiadają na pytania, jakie codziennie podsuwa życie.

Szczegóły październikowego spotkania oraz formularz zapisu można znaleźć na stronie www.tenwktorym.pl/poruszamyniebo.

W dotychczasowych odcinkach cyklu poruszono temat pracy nad talentami z o. Łukaszem Buksą OFM, zagadnienie ojcostwa z Jackiem Pulikowskim oraz problem prawidłowej komunikacji w relacji z Martą i Markiem Babikami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast