Nowy numer 42/2019 Archiwum

Różaniec – najlepsza broń

Krakowscy salezjanie 24 października zapraszają wszystkich mężczyzn na Mszę św. w ich intencji oraz na męski różaniec ulicami Krakowa.

– Ten dzień jest szansą dla Ciebie! Masz żonę, dzieci, dziewczynę, biznes, pracę, uczelnię, szkołę? Czujesz, że brakuje Ci sił, chęci, odwagi, miłości? Nikt sam nie poradzi sobie w życiu. Szukamy pomocy w najlepszym źródle! – zachęcają dodając, że na tę Mszę warto przyjść, by się duchowo wzmocnić.

– Znajdź sens życia – Pan Cię podtrzyma i poprowadzi. Prawdziwy mężczyzna klęka tylko przed Bogiem! – przekonują salezjanie.

Mszy św., która 24 października w kościele śś. Piotra i Pawła (ul. Grodzka 52A) rozpocznie się o godz. 18, przewodniczyć będzie ks. Andrzej Gołębiowski SDB, dyrektor programów katolickich w TVP Kraków, rekolekcjonista, kaznodzieja i nieszablonowy duszpasterz.

Po Eucharystii ulicami Krakowa przejdzie prawdziwie męski różaniec.

– Weź ze sobą swój. Jeśli nie masz, dostaniesz od nas – to najlepsza broń! – mówią salezjanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL