Nowy numer 42/2019 Archiwum

Góralska modlitwa za misje przejdź do galerii

W modlitwę za misje kolejny raz włączają się parafianie z Poronina, szczególnie zaś dzieci i młodzież z Koła Misyjnego, działającego przy Szkole Podstawowej w Suchem.

Dzieci z Koła Misyjnego działającego przy Szkole Podstawowej w Suchem, którego opiekunką jest michalitka s. Nazariusza, przygotowały oprawę misyjnej Mszy św. Po niedzielnej liturgii mali górale kwestowali i sprzedawali kartki, z których dochód zostanie przekazany na pomoc dzieciom w Kamerunie, gdzie pracują siostry michalitki.

Ks. proboszcz Stanisław Parzygnat przypomniał, że Światowy Dzień Misyjny został ustanowiony w 1926 r. i każdego roku obchodzony jest w przedostatnią niedzielę października we wszystkich diecezjach i parafiach na świecie. – W tym roku Światowy Dzień Misyjny w Polsce obchodzimy po raz 92. Radują się nasze serca, że już kolejny raz tak owocnie nasza parafia myśli o krajach misyjnych – mówił ks. Parzygnat.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL