Nowy numer 41/2019 Archiwum

Wyśpiewana papieska radość przejdź do galerii

"Musicie być mocni mocą wiary, nadziei i miłości" - to hasło koncertu dziękczynnego za pontyfikat Jana Pawła II, który odbył się w niedzielny wieczór w kościele parafialnym w Czarnym Dunajcu.

Świątynia była wypełniona wiernymi, którzy słuchali parafialnego chóru, góralskiego zespołu ze Starego Bystrego i dzieci zaangażowanych w uświetnianie liturgii w Czarnym Dunajcu. W programie koncertu były różne pieśni związane z Janem Pawłem II, przeplatane fragmentami papieskich przemówień. Padło też wiele ciekawych informacji, które były podsumowaniem pontyfikatu polskiego papieża.

- Minęło już 40 lat od czasu wyboru papieża z Polski na Stolicą Piotrową. Zostawił On nam w swoim bogatym pontyfikacie znamienne słowa, modlitwy, poezję, serdeczny uśmiech dla każdego człowieka. To On pierwszy wyciągnął rękę do nas, błogosławił. Ten wieczór był dla nas szczególny, bo pełen wzruszeń i refleksji o wielkim Polaku - mówił ks. dziekan Krzysztof Kocot, proboszcz parafii w Czarnym Dunajcu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL