Nowy numer 42/2019 Archiwum

Jak uwielbiać Boga?

Odpowiedź na to pytanie będzie można znaleźć podczas pierwszego Krzeszowickiego Wieczoru Chwały, który odbędzie się 1 grudnia w kościele św. Marcina.

Na comiesięczne uwielbienia, które rozpocznie grudniowe spotkanie, zaproszeni są wszyscy poszukujący bliższego kontaktu z Bogiem. - Poprzez udział w czuwaniu chcemy uczyć się uwielbienia, które trwa nie tylko przez godzinę w ciągu jednego dnia. Ma to być punkt wyjścia do nieustannego uwielbienia, ciągłej modlitwy, która nadaje chrześcijańskiemu życiu prawdziwy sens - tłumaczy ks. Michał Tucznio, pomysłodawca akcji.

Pierwszy wieczór chwały rozpocznie się od wprowadzenia w modlitwę uwielbienia, później poprowadzi ją zespół Matula. Uczestnicy będą mogli skorzystać z sakramentu pokuty oraz przyjąć indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Do wspólnej modlitwy organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Krzeszowic i okolic. Szczegóły akcji można znaleźć na facebookowym profilu Krzeszowickiego Wieczoru Chwały.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL