Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zgłoszenia na kolędowanie

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do udziału w krakowskich eliminacjach regionalnych jubileuszowej, 25. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika.

Rejestracja uczestników odbywa się do 27 listopada przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.mfkip. Udział w festiwalu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich amatorów (w tym uczniów i absolwentów szkół muzycznych I stopnia), którzy ukończyli 6 lat i śpiewają solo, w duetach, chórach, zespołach czy scholach. Zwycięzcy przeglądu regionalnego, który odbędzie się 1 grudnia w Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13), wezmą udział w finale festiwalu, który odbędzie się w dniach od 10 do 13 stycznia 2019 r. w Będzinie. Festiwal zakończy się 13 stycznia 2019 r. o godz. 16 jubileuszowym koncertem galowym, podsumowującym nie tylko bieżącą edycję, ale minione ćwierć wieku. Całość przesłuchań finałowych, a także koncert galowy, będą transmitowane na żywo w Internecie.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL