Nowy numer 42/2019 Archiwum

Koniec i początek z Bogiem

Noworoczna oaza modlitwy w ciszy to propozycja dla wszystkich, którzy w milczeniu chcą zakończyć stary i rozpocząć nowy rok.

Spotkanie odbędzie się od 29 grudnia do 1 stycznia w domu rekolekcyjnym Maksymilianum w Bystrej Podhalańskiej. Poprowadzi ją ks. Ryszard Gacek, moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie archidiecezji krakowskiej.

Zaproszene na rekolekcje są osoby każdego stanu, które są spragnione spotkania z Bogiem w ciszy. - Zabawa sylwestrowa jest huczna, ale kończy się kolejnego dnia. Przeżycie sylwestra w skupieniu i ciszy daje umocnienie na nowy rok. To czas, w którym możemy razem z Panem podsumować to, co było i zawierzyć Mu to, co przed nami - wyjaśnia ks. Gacek. - W ciszy możemy na spokojnie porozmawiać z Bogiem i odkryć Jego wolę względem nas, a także pochylić się nad Jego słowem, które zawsze jest żywe i może być wskazówką na kolejne dni - dodaje.

Mimo że wspólnota nie będzie się ze sobą komunikować, jej siła będzie objawiać się w Eucharystii oraz w modlitwie przed Najświętszym Sakramentem. W programie oazy przewidziane są także konferencje, rozmowy z kapłanem oraz czas na samotny spacer.

Szczegóły dotyczące wyjazdu można znaleźć na stronie krakow.oaza.pl lub kontaktując się z ks. Ryszardem Gackiem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL