Nowy numer 41/2019 Archiwum

Studenci zapraszają

Duszpasterstwo Akademickie św. Anny ma ważną wiadomość dla wszystkich krakowskich żaków: 10 stycznia warto przyjść na opłatek z metropolitą.

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy czwartek - rozpocznie je Msza św. w kolegiacie akademickiej św. Anny o godz. 19.30. Bezpośrednio po niej zaplanowano wspólne kolędowanie, na którym obecny będzie abp Marek Jędraszewski, składając studentom noworoczne życzenia.

- Chcemy wspólnie cieszyć się tą piękną wiadomością, że Słowo stało się ciałem i mieszka wśród nas - zachęca ks. Dariusz Talik, duszpasterz akademicki naszej diecezji, i dodaje, że po spotkaniu w kościele kolędowanie przeniesie się do wspólnego stołu, przy którym dla nikogo nie zabraknie barszczu ani krokietów.

Jak co roku, wydarzenie organizują wspólnie Duszpasterstwa Akademickie Krakowa: "U Szczepana", "U Dobrego", "U Brata", "Na miasteczku", "Beczka", Ojców Karmelitów Bosych "Karmel", Duszpasterstwo Franciszkańskie oraz DA św. Anny.

Warto dodać, że kolędowanie z metropolitą krakowskim ma wieloletnią tradycję, sięgającą jeszcze czasów, kiedy ten urząd sprawował Karol Wojtyła.

Studenci zapraszają   Materiały organizatorów

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL