Nowy numer 3/2019 Archiwum

Gość codzienny

Już ćwierć wieku trzymamy rękę na pulsie. W tym czasie ukazało się 1295 numerów krakowskiego GN i tysiące informacji internetowych.

Zaczynaliśmy 16 stycznia 1994 r. od dwóch skromnych, czarno-białych stroniczek. 15 maja 1994 r. mieliśmy do dyspozycji już cztery strony, zaś od numeru, który ukazał się na Wielkanoc 1996 r. – osiem stron. W czerwcu 1996 r. w krakowskim „Gościu” pojawiły się kolorowe zdjęcia. Od bożonarodzeniowego numeru 2001 r. mamy już nowoczesny, kilkakrotnie modyfikowany format magazynowy. Dzieła dopełniła w połowie września 2012 r. aktualizowana codziennie strona internetowa krakowskiego „Gościa” – www.krakow.gosc.pl.

Dostępne jest 19% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy