Nowy numer 22/2020 Archiwum

Z Matką Bożą przy boku

O tym, jak Maryja potrafi oczarować serce każdego mężczyzny, będzie można usłyszeć na spotkaniu wspólnoty Wojowników Maryi w Krakowie.

Odbędzie się ono 19 stycznia o godz. 15 w seminarium ojców salezjanów przy ul. Tynieckiej 39. Będzie to pierwsze spotkanie regionalne w Krakowie. Zaproszeni są mężczyźni, którzy chcą z Maryją u boku walczyć o miłość oraz odważną wiarę. W planie przewidziana są m.in. prezentacja Wojowników Maryi, Różaniec, Msza św. oraz czas na integrację.

Jak tłumaczy ks. Dominik Chmielewski SDB, charyzmatem tej grupy jest radykalne życie Ewangelią, wyrażające się w miłości do Boga oraz rodziny. Warto zauważyć, że wielu jej członków modli się za swoich bliskich nawet w nocy. - To są faceci, którzy podejmują niesamowite inicjatywy dotyczące postu, umartwienia, żeby pokutować przede wszystkim za grzechy rozwalające ich małżeństwa, za grzechy seksualne - wyjaśnia salezjanin. - Żony piszą do mnie esemesy i maile z podziękowaniem, że odmieniłem ich męża i ojca rodziny, ale to nie ja, to Ona. Ona potrafi oczarować serce każdego faceta chodzącego po tym świecie i przyprowadzić go do Jezusa - zapewnia.

Więcej informacji na Facebooku, na profilu wydarzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama