Nowy numer 42/2019 Archiwum

Bądź mężny na nartach

Już po raz dziewiąty Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej przygotowuje spartakiadę sportów zimowych.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem: "Przygotuj swe serce i bądź mężny". - Zależy nam, by skupić się nie tylko na przygotowaniu kondycji, ale także wnętrza. Chcemy, by serce każdego spartakiadowicza było mężne i gotowe na wszystko, a w pracy nad takimi cechami niewątpliwie pomaga zdrowa rywalizacja sportowa - tłumaczy Kamila Ciupińska, prezes KSM Archidiecezji Krakowskiej.

Udział w rywalizacjach, które w tym roku będą odbędą się 23 lutego w Kasinie Wielkiej, będzie całkowicie bezpłatny. - To sprawia, że młodzi pasjonaci sportów zimowych mogą spróbować sił w profesjonalnych zawodach niezależne od możliwości finansowych - podkreśla K. Ciupińska.

Sportowcy w wieku od 8 do 30 lat będą mogli zmagać się ze sobą w następujących konkurencjach: slalom gigant dla narciarzy, slalom gigant dla snowboardzistów, zjazd na "byle czym" oraz w ramach kategorii dla księży, kleryków i sióstr zakonnych. Jest również nowość - kategoria "maestro", przeznaczona dla instruktorów i zawodowców.

Oprócz tego wszyscy będą mogli wziąć udział w quizie z nagrodami. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, medale i dyplomy. - Zapraszamy wszystkich, by byli wtedy z nami. Chcemy promować aktywny styl życia oraz stworzyć młodzieży, dzieciom i dorosłym przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu i rywalizacji w stylu fair play - zachęca K. Ciupińska.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić do 20 lutego, znajdują się pod adresem: www.spartakiadazimowa.pl. Rejestracja będzie możliwa także w dniu zawodów między 8.00 a 9.25, jednak należy pamiętać, że całkowita liczba uczestników jest ograniczona do 200.

W zeszłorocznej edycji Ogólnopolskiej Spartakiady Zimowej wzięło ponad 100 uczestników. Współorganizatorem wydarzenia jest Stacja Narciarska Kasina SKI.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL